FA
EN
FA
Services
ESK Services
Services
Investment in IRAN
Our Latest Newsletter
Services
Contact Us
About Us Services Partners Clients Publications News Contact US درباره ما خدمات اعضا موکلین انتشارات اخبار تماس با ما
Partners
بیشتر بدانید ...
آقای اسماعیل کریمیان از وکلای حرفه‌ای است که موسس و مدیر دفتر حقوقی ESK نیز می‌باشد. وی بیش از ۱۰ سال در زمینه‌های حقوق تجارت بین‌الملل، حقوق سرمایه‌گذاری خارجی، حقوق انرژی و حقوق قراردادهای بین‌المللی تجربه دارد. در طول این سالها، وی با کار تمام وقت در چندین دفتر حقوقی بین‌المللی تجارب بسیاری را در زمینه‌های تخصصی حقوق تجارت بین‌الملل، قراردادهای جوینت ونچر، قراردادهای نفت و گاز، و قراردادهای ساخت و ساز، کسب نموده است. وی به مشتریان داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلفی مشاوره‌های تخصصی ارائه می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا مبادلات پیچیده خود را به ثمر برسانند. وی تجربه کمک به بسیاری از شرکتهای داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری موفق در پروژه‌های بزرگ در ایران و خارج از ایران را نیز دارد. از طرف دیگر، آقای کریمیان به عنوان مدیر دفتر حقوقی ESK، مسئول اداره امور جاری و مدیریت گروه‌های مختلف فعال در دفاتر ESK می باشد. وی مسلط به زبان فارسی و انگلیسی می‌باشد.
اسماعیل کریمیان

اسماعیل کریمیان

کارشناس ارشد حقوق و وکیل پایه یک دادگستری

مدیر دفتر حقوقی ESK

بیشتر بدانید ...
دکتر صالح جابری از وکلای متخصص و از اعضای اصلی دفتر حقوقی ESK می‌باشد. وی دارای بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه‌های مختلف حقوق تجارت و به طور خاص دعاوی بورس اوراق بهادار و قراردادهای ساخت و ساز می‌باشد. مشتریان دکتر جابری از تخصص وی در زمینه‌های تامین مالی پروژه‌ها (BOT، BOOT، BLT و...) و پروژه‌های امتیاز در بخش‌های مختلف بهره می‌برند. افزون بر این، آنچه باعث می شود که شرکتها و اشخاص تاجر و غیر تاجر به دکتر جابری رجوع نمایند، دانش قابل توجه وی در زمینه قراردادهای داخلی و بین المللی است. وی تجربه فعالیت در چند بانک و شرکت تجاری بین‌المللی را نیز دارد که خدمات وی باعث پیشرفت قابل توجه این موسسات و شرکتها گردیده است. وی دارای چندین مقاله انگلیسی در زمینه بورس اوراق بهادار و دعاوی مرتبط با آن است که در نشریات معتبر خارجی به چاپ رسید است. وی مترجم کتاب «قراردادهای ساخت و ساز بین المللی» می باشد و همچنین در حال تدوین کتاب «حقوق ساخت و ساز» است که به زودی منتشر می‌گردد. وی مسلط به زبان فارسی و انگلیسی می‌باشد.
دکتر صالح جابری

دکتر صالح جابری

دکتری حقوق، وکیل پایه یک دادگستری

مدیر تیم قراردادی

بیشتر بدانید ...
آقای سلطانی از وکلای مشهور و متخصص و از اعضای اصلی دفتر حقوقی ESK می‌باشد. وی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه شاهد و کارشناسی‌ارشد خود را دانشگاه علوم و تحقیقات کسب نموده است. وی دارای شهرت و تخصص در زمینه حقوق مربوط به شرکتها و کلیه مشکلات و مسائل مربوط به آنهاست. وی دارای سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت، ثبت شعبه و نمایندگی، تنظیم و ثبت صورت جلسات، تنظیم اساسنامه، و انحلال شرکت می‌باشد. وی همچنین تجربه ارائه مشاوره به شرکتهای مختلف بیمه از جمله بیمه دی، بیمه آرمان، بیمه کوثر و بیمه پارسیان را دارد. مشتریان مختلف به دلیل تخصص و تجربه آقای سلطانی در زمینه حقوق شرکتها و حقوق بیمه به وی مراجعه نموده و خدمات حرفه‌ای را در بالاترین سطح دریافت می‌کنند. وی به زبان فارسی و انگلیسی صحبت می‌نماید.
سعید سلطانی

سعید سلطانی

کارشناس ارشد حقوق، وکیل پایه یک دادگستری

مدیر تیم شرکت ها

بیشتر بدانید ...
دکتر اشراقی از وکلای برجسته و عضو کانون وکلای مرکز از سال 1388 می باشد. ولی مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری خود را در رشته حقوق و در دانشگاه تهران گذرانده است و عضو بیناد ملی نخبگان کشور می‌باشد. وی مشاوره های تخصصی بسیاری به شرکتهای دولتی و خصوصی ارائه نموده که شامل شرکت ایران ایر، ایران خودرو، شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، شرکت پتروشیمی خراسان و غیره می باشد. دکتر اشراقی دارای تخصص در زمینه های حمل و نقل هوایی، تامین مالی پروژه، و حقوق هواپیمایی می باشد. وی هم اکنون از اساتید دانشگاه تهران است که در سال 2016 به دفتر حقوقی ESK پیوسته است.
دکتر مجتبی اشراقی

دکتر مجتبی اشراقی

دکتری حقوق، وکیل پایه یک دادگستری

مدیر تیم هوایی و حمل و نقل

بیشتر بدانید ...
دکتر شرکتی از وکلای برجسته و عضو کانون وکلای مرکز از سال ۱۳۹۰ می‌باشد. وی لیسانس خود را دانشگاه شاهد و کارشناسی‌ارشد و دکتری را از دانشگاه آزاد اخذ نموده است. وی استاد حقوق مدنی دانشگاه‌های مختلف و عضو اتاق بازرگانی می‌باشد. وی مشاوره تخصصی خود را به شرکتهای تجاری و موسسات مختلف ارائه می‌نماید. تخصص اصلی دکتر شرکتی در حقوق بانکی، حل و فصل اختلافات تجاری، داوری، حقوق گمرکی و قراردادهای تجاری می‌باشد. وی در سال ۲۰۱۶ به دفتر حقوقی ESK پیوسته است.
دکتر داوود شرکتی

دکتر داوود شرکتی

دکتری حقوق، وکیل پایه یک دادگستری

مدیر تیم بانکی و گمرکی

بیشتر بدانید ...
آقای حسینی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز از سال ۱۳۸۶ می‌باشد. وی لیسانس خود را از دانشگاه علوم تحقیقات و کارشناسی‌ارشد خود را از دانشگاه شاهد اخذ نموده است. وی دارای بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه در زمینه حل اختلافات و رسیدگی قضایی در دادگاهای مختلف می‌باشد. وی دارای موکل‌های متعدد در زمینه‌های حقوقی و کیفری می‌باشد که کلیه مراحل دادرسی آنها، از زمان تقدیم دادخواست تا صدور و اجرای حکم را، مدیریت می‌نماید. وی در سال ۲۰۱۶ به دفتر حقوقی ESK پیوسته است.
حامد حسینی

حامد حسینی

کارشناس ارشد حقوق، وکیل پایه یک دادگستری

مدیر تیم حل و فصل اختلافات

بیشتر بدانید ...
آقای رستمی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه علامه طباطبایی در سال ۱۳۷۱ اخذ نموده است. از آن زمان، وی در پروژه ها و شرکتهای متعددی مشغول به کار بوده و تجربه‌های عملی بسیاری کسب نموده است. در طول ۲۴ سال فعالیت، آقای رستمی در شرکتهایی مانند مپنا، مانا، اویک و غیره ارائه خدمت نموده و در مذاکرات داخلی و خارجی حضور داشته است. وی دارای تجربه و معلومات منحصر به فردی در زمینه‌های مالی و مالیاتی می‌باشد که در سال ۲۰۱۶ با دعوت مدیریت حقوقی ESK به این دفتر ملحق شده است.
شمس‌الدین رستمی

شمس‌الدین رستمی

کارشناس امور مالی

مدیر تیم مالی و مالیاتی

بیشتر بدانید ...
خانم کریمیان مدرک کارشناسی خود در علوم اقتصادی را از دانشگاه آزاد اخذ نموده و مدرک کارشناسی‌ارشد خود را در اقتصاد انرژی در سال 1394 از دانشگاه علوم تحقیقات اخذ نموده است. وی دارای تجربیات مختلفی در زمینه انرژی‌های نوین، انرژی‌های فسیلی و مسائل اقتصادی مرتبط با آنها است و مشاوره تخصصی خود را در این موارد ارائه می دهد. وی در سال ۲۰۱۶ به دفتر حقوقی ESK پیوسته و به دو زبان فارسی و انگلیسی مسلط می‌باشد.
سمیه کریمیان

سمیه کریمیان

کارشناسی، کارشناسی ارشد

مشاور امور انرژی

بیشتر بدانید ...
خانم سیاه‌پشت دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی از دانشگاه شهید‌بهشتی و مدرک کارشناسی ارشد روابط بین الملل از دانشگاه تهران می باشد. وی دارای بیش از ۱۳ سال تجربه در زمینه انتشار کتاب‌ها و مقالات مختلف می‌باشد. وی همچنین مدیریت چندین انتشارات معتبر را بر عهده داشته است. بسیاری از کتابها و مقالات دفتر حقوقی ESK تحت مدیریت و نظارت وی در انتشارات تینار - ای اس‌کا، منتشر شده است. خانم سیاه‌پشت در سال ۲۰۱۵ به این دفتر حقوقی پیوسته و مسلط به دو زبان فارسی و انگلیسی می‌باشد.
سمیه سیاه‌پشت

سمیه سیاه‌پشت

کارشناسی، کارشناسی ارشد

مدیر بخش انتشارات (ESK-Teenar)

بیشتر بدانید ...
آقای رستم‌بخش دارای مدرک کارشناسی حقوق می‌باشد که در سال ۲۰۱۵ به عنوان کارآموز به این دفتر پیوسته است. تمرکز وی در امور شرکتی و حقوق مربوط به آنها می‌باشد. وی تجربیات متنوعی در طول عضویت در این دفتر کسب نموده و به دو زبان فارسی و انگلیسی صحبت می‌نماید.
مجید رستم‌بخش

مجید رستم‌بخش

کارشناس حقوق

بیشتر بدانید ...
خانم بستان مدرک کارشناسی خود در رشته­ ی حقوق را در سال 1392 از دانشگاه شهرکرد اخذ نموده است. در سال 1394، وی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق شرکت­های تجاری از دانشگاه شهرکرد اخذ نموده است. در فروردین 1396، به عنوان محقق میهمان و برای فرصت مطالعاتی به موسسه حقوق خصوصی تطبیقی و بین الملل ماکس پلانک پیوست. در حال حاضر، وی دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دانشگاه اصفهان می­باشد. وی وکیل متخصص در حقوق دریایی، حقوق تجارت و حقوق شرکت­های تجاری است و به دو زبان انگلیسی و فارسی مسلط است.
مژده بستان

مژده بستان

کارشناسی، کارشناسی ارشد

Associate

بیشتر بدانید ...
He received his LL.B from Shiraz University. Currently, He is an LL.M student in Human Rights in Tehran University. Pedram’s favorite field of study includes interdisciplinary subjects such as voluntary humanitarian obligations in International Commercial Contracts. Law of Securities Exchange and Energy Law are his other fields of interest. He has been involved in several projects of ESK Law Firm by contributing to legal due diligence and corporate matters.
Mr. Pedram Sadeghi

Mr. Pedram Sadeghi

LL.B

Associate

بیشتر بدانید ...
آقای طهرانی مدیر گرافیک این دفتر حقوقی می‌باشد. وی پس از اخذ مدرک کارشناسی ریاضی از دانشگاه شهید‌بهشتی، وارد یکی از دانشگاهای مطرح ایتالیا شده تا تحصیلات خود را ادامه دهد. وی هم اکنون مشغول به تحصیل در دانشگاه تهران می‌باشد و به سه زبان فارسی، انگلیسی و ایتالیایی مسلط می‌باشد.
هاتف زماندخت طهرانی

هاتف زماندخت طهرانی

کارشناسی، کارشناسی ارشد

طراح گرافیک

بازگشت